Stávka

Vážení rodiče,
v pondělí 27.listopadu 2023 bude naše ZŠ a MŠ uzavřena, v provozu nebude ani školní družina. Naši zaměstnanci se připojují ke stávce vyhlášené Českomoravským odborovým svazem pracovníků školství. Školní jídelna je také ve stávce, proto nebudou na tento den obědy.
DDM Varnsdorf a ZS Regia a.s. Varnsdorf nabízejí programy pro děti v době stávky.
Věříme, že tuto situaci pochopíte a naše zaměstnance, kteří se rozhodli jednohlasně připojit ke stávce, podpoříte. Kolektiv ZŠ a MŠ Bratislavská

9.10.2024

1.A - Etické dílny

Dnes nás navštívila paní Ida Pencová a její etické dílny na téma Buďme kamarádi. Zazpívali jsme si krásnou písničku, poznali Ludvíčka, zahráli si hry a nasmáli jsme jako kamarádi.
9.10.2024

Basketbalový turnaj

Žáci a žačky naší školy se zúčastnili basketbalového turnaje Jr NBA , který probíhal ve škole Edisonova Varnsdorf dne 9.10.2024. Turnaje se účastnily čtyři školy( dvě z Vdf, jedna z Děčína, jedna z Jablonce nad Nisou) naši žáci obsadili třetí místo.
4.10.2024

1.A - Modelujeme

Modelujeme písmenka i čísla Jsme šikulky, čtenáři i modeláři.
2.10.2024

Informace

Oznámení o uzavření školy Vážení rodiče, oznamujeme vám, že naše škola bude uzavřena z důvodu plánované rekonstrukce střechy. Uzavření školy proběhne v období podzimních prázdnin od 29. 10. 2024 do 1. 11. 2024. Během této doby bude budova školy nepřístupná. O dalších informacích, včetně případných změn a harmonogramu, vás budeme včas informovat prostřednictvím našich oficiálních kanálů. Děkujeme vám za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. S pozdravem, Mgr. Iva Špičková Ředitelka školy
25.9.2024

Podzimní slavnosti

Ve středu 25.září jsme měli v městském divadle Podzimní slavnosti. Nejdříve vystoupili naši nejmenší - děti ze školky. Poté zazpívaly pár hezkých písniček děti ze školního sborečku. Následovala anglická básnička žáků z první a čtvrté třídy. Nakonec našeho vystoupení bylo divadelní představení, které se jmenovalo Příběh naší školy. Po kratičké přestávce zahrál krásné melodie Jazz Band René Habicha a rodiče mohli ochutnat kávu a malé občerstvení v Kavárně u Bráti. Nakonec vyhlásila paní ředitelka Iva Špičková vítěze soutěže o nejchutnější podzimní pochoutku a o nejoriginálnější podzimní výtvor. Bylo moc hezké pozorovat při vycházení z divadla usměvavé tváře dětí a pobrukujících si rodičů.
22.9.2024

20.9.2024

Týden basketbalu

V týdnu 16. - 29.září 2024 proběhl na naší škole 1.ročník projektu Týden basketbalu na základních školách, do kterého jsme se přihlásili. Akce proběhla ve spolupráci @cz.basketbal #tydenbasketbaluunazs
17.9.2024

Povodně 2024

Zaměstnanci ZŠ a MŠ Bratislavská také pomáhají obětem povodní. I vy můžete pomoci.
3.9.2024

Podzimní slavnosti

2.9.2024

1.A - Vítání nových prvňáčků

V pondělí 2.září jsme slavnostně přivítali naše nové prvňáčky. Přejeme jim mnoho úspěchů.