jste zde: czeMateřská školaAktuality

Beseda o školní zralosti

*********************************************************************************

TŘÍDNÍ SCHŮZKY PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

Beseda o školní zralosti

čtvrtek 18. 10. od 15:30 hod.

• setkání pro rodiče budoucích prvňáčků
  • povídání s paní mgr. Beytlerovou o školní zralosti a připravenosti - čemu se vyvarovat, jak správně připravit dítě do školy, na co se zaměřit
  • přítomna bude i paní učitelka prvňáků Mgr. Pavlína Macháčková
  • bude prostor pro otázky a diskusi

Pouštění draků

********************************************************************

Pouštění draků

Pondělí 22. 10. 2018 v 10 jdeme s dětmi z oddělení Hvězdiček opět pouštět draky - dejte jim je prosím v tento den do MŠ. Děkujeme.

Kino

*****************************************************************************

Kino - pásmo pohádek

Čtvrtek 25. 10. od 9:30 hodin. Pouze oddělení Hvězdiček. Vybíráme 10 kč.

JÓGA

Jóga

V pátek 26. 10. v 9 hodin k nám do MŠ přijde paní Mgr. Irena Kubicová a společně si zacvičíme jógu. Cvičení bude uzpůsobeno jak dětem, tak rodičům, kteří jsou také vítáni.

Strašidelná školka

************************************************************

Strašidelná školka

Ve čtvrtek 8. 11. od 17:30 hod. proběhne v MŠ akce Strašidelná školka. Děti budou moct prokázat svou odvahu a postavit se čelem strašidlům, která se v ten den budou pohybovat po školce :) Kdo zvládne projít všechna stanoviště obdrží medaili a odměnu. Nebude chybět ani pohoštění. Děti mohou přijít v kostýmech.

Těšíme se a nebojte se strašidla budou hodná :)

Divadlo Koloběžka

************************************************************************

Divadlo Koloběžka

V úterý 13. 11.od 11:30 hod. k nám do MŠ přijede divadlo Koloběžka s pohádkou Jak šel Kuba do pekla. Pohádka bude pro děti z obou oddělení a vybíráme 40 kč.

Plavání

Plavání

Každé pondělí od 19. 11. začínáme s dětmi jezdit na předplavecký výcvik. Odjezd autobusu od MŠ bude v 8:30 hodin. Vyučovací lekce jsou od 8:50 do 10:25 hodin.

Děti s sebou musí mít: plavky, ručník, pantofle (aby se předešlo uklouznutí) a holčičky koupací čepice, hřebeny a suché gumičky. Pitní režim bude zajištěn. Nedávejte dětem svačinu, nebo peníze.

Zpěv vánočních koled u městské knihovny

Vítání adventního času

• pátek 30. 11. v 10 hod.  setkání s ostatními školkami, dárečký od andílků, společné zpívání vánočního koled u městské knihovny, focení se zvířátky
  • pouze oddělení Hvězdiček

Kroužky

Kroužky

Od října probíhají v MŠ kroužky

• Angličtinka – Mgr. Martina Kozáková

• Hudebně-dramatický kroužek – Erika Houžvičková

• Logopedická prevence – Bc. Alena Tesařová

• Sportovky – Bc. Andrea Lehoczká

• Jóga – Kateřina Krajčovičová

• Keramika – Kamila Žítková

Zájmový kroužek za úplatu – Keramika – vede Kamila Žítková, každý sudý týden v pondělí od 12:15 do 13 hodin.

Každé úterý od 8:00 - 8:30 hod. probíhá Angličtinka pod vedením Mgr. Martiny Kozákové.

Každý sudý ten

• pondělí - Keramika

• úterý – Hudebně-dramatický kroužek

• středa - Předškoláci

• čtvrtek – Logopedická prevence

Každý lichý týden

• úterý - Sportovky

• čtvrtek - Jóga

Divadelní představení

Divadelní představení

úterý 2. 10. od 9:30 hod. Maxipes Fík

Podzimní den

V pátek 21. 9. přivítáme podzim. Dejte dětem oblečení v barvách podzimu (hnědá, tmavě zelená, oranžová). Děkujeme.

Vánoční focení dětí

Ve čtvrtek 20. 9. proběhne vánoční focení dětí. Dejte jim vhodné oblečení.

****************************************************************

V úterý 11. 9. od 15 hodin proběhnou třídní schůzky. Pro oddělení Sluníček i Hvězdiček, každé ve své třídě.

Důrazně žádáme všechny rodiče, aby se dostavili. Budou informováni o průběhu celého školního roku, veškerých akcích a důležitých událostech. Bude také místo pro dotazy.

Děkujeme!

Zábavné informační odpoledne

****************************************************************************

Zábavné informační odpoledne

Ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 15 hodin proběhne na zahradě MŠ zábavné a sportovní informační odpoledne pro nově příchozí děti.

Přijďte si užít zábavu a prohlédnout si prostory školky, do které Vaše děti v září nastoupí. Budete mít možnost poznat paní učitelky a ostatní rodiče.

Těšíme se.

Zápis dětí na prázdninový provoz

Zápis dětí na prázdninový provoz

čtvrtek 7. 6. 13-16 hodin

pátek 8.6. 13-15 hodin

S sebou: okopírovaný evidenční list z kmenové MŠ, přihlášku do MŠ, číslo svého účtu

Loučení se školáky

Loučení se školáky

Čtvrtek 21.6. 2018 od 15:30 hodin

Srdečně zveme rodiče budoucích prvňáčků i ostatních dětí na akci Pasování školáků. Odměníme předškoláky, poté děti vystoupí s pohádkou. V programu bude opékání buřtů (budou zajištěny) a diskotéka. Přijďte si s námi užít pohodové odpoledne a rozloučit se se školním rokem.

Akce je i pro děti z oddělení Sluníček.

Těšíme se :)

123........12

říjen 2018
Zvonění