jste zde: czeMateřská školaAktuality

**********************************************************************

Divadlo

V úterý 23. 1. jdeme s dětmi z oddělení Hvězdiček do městského divadla na představení Ať žijí strašidla! Od 9:30 hod. Prosíme dejte dětem vhodné oblečení (ne kombinézy). Děkujeme.

Beseda o logopedické prevenci

*************************************************************

Logopedická prevence

V úterý 23. 1. od 15:30 hod. proběhne v MŠ beseda o logopedické prevenci s paní Mgr. Helenou Beytlerovou. Přijďte si poslechnout, čím vším lze předcházet špatnému vývoji řeči u dětí. Budete mít možnost zeptat se na otázky ohledně logopedie, které Vás zajímají.

Karneval

Karneval

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 proběhne v MŠ dopolední akce pro děti - Karneval. Budou připraveny soutěže, hry a diskotéka. Těšíme se na kostýmy, ve kterých se děti předvedou :)

Oznámení o provozu mateřské školy

***************************************************************************************************

Oznámení o vánončím provozu mateřské školy

Od pátku 22. 12. 2017 do úterý 2. 1. 2018 (včetně!) bude mateřská škola uzavřena.

Vánoce ve škole

****************************************************************************

Ve čtvrtek 7. 12. proběhna akce Vánoce ve škole. Celá škola se sejde v 15 hodin před školou a společně si přiblížíme adventní čas zpěvem koled. Kdo má doma Santa Clausovu čepičku, může si ji vzít :) Poté budou ve škole probíhat tvořivé dílničky a jarmark s vánočními výrobky, jejichž zakoupením přispějete na dárky do školky, které dostanou děti pod stromeček.

Těšíme se na Vaši účast a pohodovou vánoční atmosféru.

Vánoční besídky

Ve čtvrtek 14. 12. proběhnou vánoční besídky

• Od 15. hodin v oddělení SLUNÍČEK

• Od 15:30 hodin v oddělení HVĚZDIČEK

Přijďte se podívat, jaké vystoupení si pro Vás vaši nejmilejší připravili a užijeme si společně vánoční atmosféru.

Maminky, které budou tak hodné a podělí se s námi o ukázku svého pekařského umění (cukroví), prosím ať donesou nejpozději ve čtvrtek ráno. Děkujeme :)

**************************************************************************

Ve středu 13. 12. dopoledne půjdeme s dětmi na představení do městského divadla, kde si pro nás děti ze školy připraví pohádku. Vybíráme 20 kč k zaplacení prostor v divadle.

Čet, Mikuláš a anděl

V úterý 5.12. v dopoledních hodinách k nám do školky přijdou čert, Mikuláš a anděl. Přinesou dětem něco dobrého na zub a za odměnu uvidí čertí taneček, který se děti naučily.

Plavání

PLAVÁNÍ

Máte možnost přihlásit Vaše dítě na plavecký výcvik. Cena je stanovena na 400 kč. Přednostně jsou přijímáni předškoláci a doplněni budou nejstaršími dětmi z oddělení Hvězdiček. Začínáme od pondělí 6. 11. 2017. Dopolední čas bude upřesněn.

Děti s sebou musí mít: plavky, pantofle!, ručník (sprchový gel, hřebeny a pití zajistí MŠ.) Prosíme dejte dětem nejlépe batohy.

Jezdíme plavat každé pondělí až do konce ledna.

Informativní třídní schůzka

Třídní schůzka

V úterý 21. 11. 1017 od 15:30 hodin proběhne v mateřské škole informativní schůzka POUZE pro rodiče budoucích prvňáčků. Třídní paní učitelka Kozáková a paní ředitelka Špičková budou informovat o školní zralosti a připravenosti dětí, dozvíte se plánové projekty a akce příštího roku apod. Můžete se také zeptat na vše, co Vás ohledně školní docházky zajímá.

Těšíme se na Vaši účast.

Strašidelná školka

**************************************************************************

Stašidelná školka

V úterý 31.10. 2017 od 17:00 hodinse v naší škole budou pohybovat samá strašidla..ale hodná!..děti budou moct vyzkoušet svoji odvahu a statečnost a projít se po tmě školou do cíle, kde získají medaili. Bojácné děti se chytí svých doprovodů a strašidelnou školku si projdou za ruku :) Na konec bude přichystáno občerstvení. Přijďte si s námi uží tajemnou podzimní atmosféru a prohlédnout si školku jindy, než za denního světla. Bude to fajn. Děti můžou přijít ve strašidelných kostýmech.

Těšíme se.

Divadlo

Divadelní představení

V pondělí 16. 10. 2017 půjdeme s dětmi z oddělení Hvězdiček do městského divadla ve Varnsdorfu. Od 9:30 začíná představení O kocouru Mikešovi.

Divadelní předsstavení Koloběžka

V pátek 6.10. 2017 k nám do MŠ přijede divadlo Koloběžka s představením pro děti. Vybíráme 35 kč.

Kroužky

Kroužky

Od pondělí 2. 10. 2017 začínají kroužky.

Každé pondělí od 8:00 - 8:30 hod. Angličtinka

Každý sudý ten

pondělí - keramika

úterý - němčina

středa - flétna (nutné flétnu s sebou)

čtvrtek - logopedie

Každý lichý týden

úterý - sportovní kroužek (sportovní obuv a oblečení)

čtvrtek - jóga (sportovní obuv a oblečení)

V tomto intervalu a rozpisu budou kroužky probíhat stále stejně každý týden.

Vánoční focení

Ve čtvrtek 21. 9. 2017 od 8 hodin proběhne vánoční focení dětí.

ŘEDITELSKÉ VOLNO

V pátek 29. 9. 2017 bude ředitelské volno. Budova ZŠ a MŠ bude uzavřena.

123......10

leden 2018
Zvonění
1.08.00 - 08.45