Odpolední školní skupiny

3.A : J.Lhotáková : 606 885 230
4.A : V.Špička : 777 016 159
5.A : M.Beniačová : 605 522 538

Pro své dítě si zavolejte na tyto telefonní čísla a my Vám ho pošleme do šatny. Vy si na něj počkejte před školou.
Děkujeme.

ŠD - Informace

21.5.

21.5.20 16:14 | 24x

21.3.
Ponožkový den

Včera měl být ve školní družině Ponožkový den a my si ho uděláme dnes. Ráno nám přišla ,,ponožková fotografie" od Vohanků a pak se přidali další lidé. Děkujeme.
Školní družina některé akce v tomto školním roce nestihne, ale plno akcí se jen odloží. Myslíme na děti a těšíme se, až opět budeme ve škole.

Fotografie naleznete ve fotogalerii škoolní družiny.

Narozeniny Ondry Johana

9.3.
Narozeniny Ondry Johana

V pondělí 9.března jsme ve školní družině oslavili Ondráškovy narozeniny. Děkujeme za vynikající hroznové víno. Vše nejlepší.

Květiny pro maminku k MDŽ

6.3.
Květiny pro maminku k MDŽ

Děti z druhého a třetího oddělení vyráběly papírové květiny maminkám k MDŽ.

Fotografie naleznete ve fotogalerii ŠD.

Páka

6.3.
Páka

V pátek 6.března jsme měli ve školní družině silovou soutěž, která dopadla takto:
1.oddělení
1.místo - Anička Gavurová, Radek Kutílek a Péťa Špička
2.místo - Majda Brtinská, Ondra Dohnal a Žéňa Danatsko
3.místo - Kája Kutílková, Ondra Johan a Martin Knazovič

2.oddělení
1.místo - Valentina Hasaniová a Péťa Adamec
2.místo - Andrejka Košínová a Kuba Syrový
3.místo - Viktorie Danatsko a Rostík Synek

3.oddělení
1.místo - Tadeáš Purkar
2.místo - Milan Vince
3.místo - Péťa Malíková

Gratulujeme.

Princezna ze mlejna - divadlo

4.3.
Princezna ze mlejna - divadlo

Školní družina byla dnes potřetí v divadle.

Výlet do Šluknova - Igráček

16.3.
Výlet do Šluknova - Igráček
Školní družina pořádá o ředitelském volnu výlet. Jedeme do Šluknova na zámek na výstavu Fenomén Igráček.
Kdy? 16.března 2020
V kolik ? 8.00 na autobusové zastávce Hotel Sport
Návrat ? 11.45 tamtéž
Cena ? 100 Kč

21.3.
Ponožkový den
ZŠ a MŠ Bratislavská spolupořádá PONOŽKOVÝ DEN.
21.března 2020 připadá symbolicky na SVĚTOVÝ DEN DOWNOVA SYNDROMU, právě 21. chromozom mají lidé s Downovým syndromem hned 3 krát. Proč zrovna PONOŽKOVÝ den? Protože nožky patami k sobě znázorňují právě chromozom X, který mají lidé s Downovým syndromem NAVÍC a liché ponožky podtrhnou jeho výjimečnost.
Dejte, prosím svému dítěti v tento den dvě výrazně různé ponožky nebo neladící a tímto podpoříme tento mezinárodní den. A vezměte si také každou ponožku jinou a tím podpoříte naší akci a své dítě. Vyfoťte si své různé ponožky, dejte do komentářů na náš facebook a tři nejvtipnější získají malou odměnu.
Ve škole proběhne PONOŽKOVÝ DEN v pátek 20.března 2020.

Připomínka

3.3.
Připomínka

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé školy. Připomínáme soutěž, kterou jsme vyhlásili u příležitosti sbírky brýlí pro Afriku. V přízemí u 1.oddělení ŠD je připravena hlasovací urna na vaše tipy, kolik brýlí jsme letos vybrali a do Afriky pošleme? Tři nejblíže tipující získávají malou odměnu.

Exkurze v hasičárně

25.2.
Exkurze v hasičárně

V úterý 25.února děti ze školní družiny a paní ředitelka Iva Špičková s malým Jiříkem navštívily Jednotku sboru dobrovolných hasičů ve Varnsdorfu. Průvodci nám byli dva nadšení dobrovolní hasiči - pánové Jiří Sádlo a Rudolf Javorek. Hasičárnu jsme ,,prolezli" úplně všude. Viděli jsme, jak je připraveno hasičské auto k výjezdu a nakoukli jsme do šatny, kde mají hasiči svojí výstroj. Viděli jsme obleky i vybavení. Děti si vyzkoušely helmu. Nejvíce jsme se dozvěděli o hasičském autě a jeho vybavení. Pro děti krásný zážitek, za který děkujeme p. Jiřímu Suchardovi, který nám exkurzi zařídil a p. J.Sádlovi a R. Javorkovi za přínosný výklad.

Zahradníkův kvíz a zdravá svačinka

21.2.
Zahradníkův kvíz a zdravá svačinka

Zahradníkův kvíz jsme dnes pojali jako povídání o nemocech, úrazech a našich lékařích. Děti vyprávěly jaká zranění měly a jaká vyšetření postoupily. Před jarními prázdninami jsme se poučili o nástrahách, která na nás venku číhají a také o prevenci před nachlazením a chřipkou. Vyzkoušeli jsme si ke svačině udělat dva druhy těstovinových salátů plných vitamínů. Moc nám chutnali.

Turnaj deskových her (2.a 3.oddělení) - Mici Maki

20.2.
Turnaj deskových her (2.a 3.oddělení) - Mici Maki

Ve čtvrtek 20.února proběhl ve 2. a 3.oddělení školní družiny Turnaj deskových her a tentokrát se hrála hra MICI MAKI. Vše dopadlo takto:
1.místo - Viktorie Danatsko
2.místo - Rosťa Synek
3.místo - Marek Kováč
První tři výherci opět získali za svá umístění krásné hry.
Děkujeme Schrödingerovu institutu a Martinu Hoškovi za uspořádání tohoto turnaje.

Poslední bruslení

19.2.
Poslední bruslení

Ve středu 19.února byly děti ze školní družiny naposledy bruslit v tomto školním roce. Bruslení se jim velice líbilo. Veliké poděkování patří tatínkovi Romana Šmída, který dětem pomáhal s nasazováním bruslí. Děkujeme a těšíme se, že příští rok bruslení zopakujeme.

Družinový karneval

14.2.
Družinový karneval

V pátek 14.února se ve školní družině děti proměnily v princezny, kuchařky, superhrdiny, zvířátka, různá strašidla a jiné masky. Zmizely dokonce i paní vychovatelky i s asistentkami a objevily se zahradnice i se zahradníkem. Byl totiž DRUŽINOVÝ KARNEVAL. Nejdříve se naše maskované děti naobědvaly a poté šly do tělocvičny. Tam začala módní přehlídka, tanec a soutěž. Dětem i zahradnicím se ,,karnevalovat" líbilo.

Páté bruslení

12.2.
Páté bruslení

Ve středu 12.února jsme byli popáté bruslit.

123............................32

červen 2020
Zvonění
Právě probíhá: hodina