Facebook

Hrad - Bradavice : 2.oddělení

11.11. 2014
Hrad - Bradavice : 2.oddělení

Děvčata z druhého oddělení školní družiny vyráběla hrad Harry Pottera, který se jmenuje Bradavice. Udělaly jich několik a některé měly i záclonky v oknech.

Nejoblíbenější činnost chlapců z druhého oddělení

11.11. 2014
Nejoblíbenější činnost chlapců z druhého oddělení

Chlapci z druhého oddělení školní družiny nejraději staví ze stavebnice. Staví kosmické lodě, roboty a auta. Vyhrají si u této činnosti a nezlobí.

Král věže z kostek

7.11. 2014
Král věže z kostek

Dne 7.listopadu jsme měli ve školní družině soutěž ve zručnosti, která se jmenuje ,,Král věže z kostek". Děti stavěly kostky na sebe a komu se povedlo, že jich měl nejvíce, vyhrál. Takto to dopadlo: 1.místo : Simonka Vodičková (24 ks) a Salvík Tomek (26 ks), 2.místo: Honzík Hrůza (23 ks) a Sabinka Bělinová (22 ks) a 3.místo: Emilka Kopalová (21 ks) a Natálka Krátká (21 ks). Vítězům gratulujeme. Všechny děti, co soutěžily, byly šikovné.

Halloweenská koleda a spaní ve škole

23.10. 2014
Halloweenská koleda a spaní ve škole

Děti ze školní družiny měly 23.října ve škole strašidelnou noc. Spaly tu na Halloween. V 18.30 hodin byl sraz před školou. Hodní tatínkové nám pomohli rozsvítit naše krásné dýně, maminky dětem pomohly ustlat spaní a my jsme vyšli na koledu. Nejdříve jsme šli k mamince Járy a tam jsme dostali za krásnou básničku sladkosti. Poté jsme vyšli veliký kopec a anglickou básničkou jsme si vykoledovali u paní učitelky Martiny hlučnou ,,frkačku" a celé pastviny věděly, že Bratislavská škola má Halloween. Nakonec jsme šli koledovat k panu ředitelovi a tam jsme zarecitovali novou básničku, kterou složila Natálka. Tam jsme dostali ,,otráveného" pavouka a pitíčko. K večeři Mireček s Terezkou nabízeli ,,krvavé uříznuté prstíky", které nám připravily jejich maminky. Po večeři jsme měli strašidelnou stezku odvahy. Děti byly statečné a nebály se. Po stezce byla hygiena a hororová pohádka a šlo se spát.

Halloweenské dlabání dýní

22.10. 2014
Halloweenské dlabání dýní

Dne 22.října dlabaly děti ze školní družiny dýně. V malé mají dvě velké a ve velké mají dvě malé. Děti jsou šikovné a dlabání dýní je baví.

Zvířátka slaví

22.10. 2014
Zvířátka slaví

Děti ze školní družiny vyrobily krásná prostorová  zvířátka  a nakreslily pěkné zvířátkové obrázky do výtvarné soutěže do DDM, která se jmenuje Zvířátka slaví. Snad se budou líbit.

Záložky ze Slovenska

21.10. 2014
Záložky ze Slovenska

Dne 21.října dorazily krásné záložky ze Slovenska. A to v rámci česko - slovenského projektu, který se jmenuje: Záložky do knih spojují školy.

Halloweenská výzdoba od Filipa a jeho babičky

21.10. 2014
Halloweenská výzdoba od Filipa a jeho babičky

Filip dnes přinesl z domova halloweenskou výzdobu na Školní halloween a na družinové spaní ve škole. Děkujeme.

Drakiáda

17.10. 2014
Drakiáda

Dne 17.října jsme ve školní družině pořádali podzimní akci, která se jmenuje Drakiáda. Počasí nám nakonec přálo, vykouklo na nás i sluníčko. Draci lítali a děti byly spokojené.

Výzdoba ve školní družině

15.10. 2014
Výzdoba ve školní družině

Nikolka vyrobila doma krásný výrobek a ozdobila jím naši družinu. Děkujeme.

Návštěva divadla - Princezna se zlatou hvězdou

14.10. 2014
Návštěva divadla - Princezna se zlatou hvězdou

Dnes byly děti ze školní družiny v městském divadle na představení Princezna se zlatou hvězdou na čele.Uváděla Divadelní společnost Julie Jurištové Praha. Pohádka byla moc hezká, dětem se líbila a nasmály se u ní.

Školní časopis - první číslo

13.10. 2014
Školní časopis - první číslo

ŠD - první vydání školního časopisu č.1 : září a říjen Dnes děti, teda hlavně děvčata ze školní družiny dopsala první číslo školního časopisu. Už jsme na něj všichni zvědaví.

Tandem: česko - slovenská spolupáce ve ŠD

6.10. 2014
Tandem: česko - slovenská spolupáce ve ŠD

Dne 6.října nás navštívila ve školní družině paní učitelka Sandra z  česko - německého projektu Tandem. Učila děti , jak se řeknou čtyři základní barvy v německém jazyce. Děti si posílaly kuličku v barvě, kterou pak vyslovily německy. Na závěr ukázek německého jazyka rozmístila paní učitelka čtyři kuličky po fotbalovém hřišti. Děti na vyslovení nějaké barvy ke kuličce běžely a u hry se i zasmály.

Družinový slavík - předávání diplomů

6.10. 2014
Družinový slavík - předávání diplomů

Dne 6.října jsme ve školní družině předávali diplomy z akce, která se jmenuje Družinový slavík. Dětí zpívalo málo (asi se styděly), ale zpívaly moc hezky. Konečné pořadí dopadlo takto : malé děti - 1.místo - Jeníček Josef, 2.místo - Julinka Švirbelová a 3.místo - Natálka Sokolíková. Velké děti - 1.místo - Adélka Košínová, Terezka Horčičková, Michalka Levinská, Sabinka Bělinová a Izabelka Ptáčková. Vítězům gratulujeme a děkujeme všem dětem, co zpívaly za účast.

Družinový slavík

3.10. 2014
Družinový slavík

Dne 3.října jsme ve školní družině pořádali k příležitosti Mezinárodního dne hudby (1.10.) pěveckou soutěž, kterou jsme pojmenovali Družinový slavík. Menší děti zpívaly s odhodláním a moc hezky. Starší děti se styděly, ale zazpívaly také. Jak to dopadlo, vyhodnotíme v pondělí.

Slavnostní předávání diplomů z olympiády

3.10. 2014
Slavnostní předávání diplomů z olympiády

Dnes jsme dětem ze školní družiny předávaly diplomy z olympiády. Diplomů bylo celkem 81 kusů a to máme v družině jen 40 dětí. Některé děti dostaly více diplomů. Vítězům gratulujeme a chválíme všechny děti, které s námi sportovaly

1...............1718192021

Kalendář
květen 2018
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Doporučte nás
Váš email
Adresát
Antispampictopište prosím znaky do pole

Ulice: Bratislavská 994

Město: Varnsdorf

PSČ: 407 47

Telefon: +420 720 936 977

 

E-mail:

reditel@zsms-bratislavska.cz

sekretariat@zsms-bratislavska.cz

pro sportoviště

info@zsms-bratislavska.cz 

 

Web: www.zsms-bratislavska.cz

Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994, příspěvková organizace, telefon: +420 720 936 977, email: sekretariat@zsms-bratislavska.cz

©2013 | Powered on bubilegCMS v4.11L | Licence | Best in Mozilla Firefox Google Chrome

Loga ESF