jste zde: czeAktuality

ZMĚNA - Přírodovědný kroužek

30.10.
ZMĚNA - Přírodovědný kroužek

30.října od 15.00 se na vás těší chemik Vašík. Přijďte poznávat zábavnou formou chemii.

14.11.

Třídní schůzky se konají dne 14.listopadu od 15.00.

ŠD - Relaxační odpoledne

10.10.
ŠD - Relaxační odpoledne

Chlapci ze školní družiny prožili krásné odpoledne se studenty VOŠ Bratislavská. Studenti jim předvedli v tělocvičně obranné umění, které se našim chlapcům moc líbilo. A studentky je moc krásně namalovaly, takže jsme měli mezi sebou Spidermany. Chlapci prožili krásné odpoledne, za které děkujeme.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školní družiny.

Malý velký kamarád - hry v tělocvičně

10.10.
Malý velký kamarád - hry v tělocvičně

V úterý 10.října pozvali třeťáci své malé kamarády z MŠ ke společné hodině tělocviku. Děti si užily honičku ve dvojicích, naučily se novou říkanku o veverce. Velkou legraci si užily při ,,sáňkování", kdy větší děti vezly ty menší na kusu látky. Po závěrečné hře Na rezavé a černé opičky se jim vůbec nechtělo vrátit do svých tříd. Nutno říct, že rozesmáté nebyly jen děti, ale i přítomné paní učitelky. Už teď se těší na další setkání.

Besip - dopravní výchova

3.10.
Besip - dopravní výchova

Děti ze třetí a čtvrté třídy měly přednášku dopravní výchovy od p. J.Cibulky.

ŠD - POZOR

6.10.
ŠD - POZOR

Z důvodu nepříznivého počasí se ruší drakiáda.

3.A - Basketbal pro třeťáky

26.9.
3.A - Basketbal pro třeťáky

V úterý 26.září byly děti ze třetí třídy ve sportovní hale, kde na ně čekali trenéři s profesionálně připraveným programem, který se týkal především basketbalové přípravy. Společně s dětmi ze IZŠ Karlova si vyzkoušely kromě jiného driblink, hod na koš, hru tři na tři. Celé dopoledne provázelo nadšení a dobrá nálada všech přítomných. Děkujeme trenérům za krásný zážitek.

Fotografie akce naleznete ve fotogalerii školy.

Den bez aut

22.9.
Den bez aut

V pátek u nás ve škole proběhla celorepubliková akce, která má poukázat na přijatelnější způsoby dopravy a podpořit omezování městského automobilismu. Děti přivítaly cyklisty z Biskupského gymnázia Varnsdorf. Vyrobily si hezká autíčka, nakreslily auta na chodník i na plot a řekly cyklistům krásné heslo.

Podzimní den - Monkeypark

20.9.
Podzimní den - Monkeypark

Ve středu 20.září měly naše děti zajímavou aktivitu z nabídky Schrödingerova institutu a to ,,Monkeypark". Jedná se o malé mobilní lanové centrum, které bylo připevněno na stromech u bazénu. Dětem se tento adrenalinový sport velice líbil.

ŠD - Cyklistická krasojízda mistra Austrálie

13.9.
ŠD - Cyklistická krasojízda mistra Austrálie

Ve středu 13.září nás navštívil a předvedl své umění mistr Austrálie v cyklistické krasojízdě Daniel Chermak.  Ukázka byla napínavá, plná adrenalinu a děti ani nedutaly. Na závěr zazněl veliký potlesk.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školní družiny.

1234......................................................59

říjen 2017
Narozeniny
  • Marek Pavlíček