• 01.jpg
 • 02.jpg
 • 03.jpg
 • 04.jpg
 • 05.jpg
 • 06.jpg
 • 07.jpg
 • 08.jpg
 • 09.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg
 • 18.jpg
 • 19.jpg
 • 20.jpg
 • 21.jpg
Facebook
jste zde: czeAktuality

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH NAŠÍ ŠKOLY

ZMĚNA - Přírodovědný kroužek

30.10.
ZMĚNA - Přírodovědný kroužek

30.října od 15.00 se na vás těší chemik Vašík. Přijďte poznávat zábavnou formou chemii.

Třídní schůzky

14.11.
Třídní schůzky

Třídní schůzky se konají dne 14.listopadu od 15.00. 

ŠD - Relaxační odpoledne

10.10.
ŠD - Relaxační odpoledne

Chlapci ze školní družiny prožili krásné odpoledne se studenty VOŠ Bratislavská. Studenti jim předvedli v tělocvičně obranné umění, které se našim chlapcům moc líbilo. A studentky je moc krásně namalovaly, takže jsme měli mezi sebou Spidermany. Chlapci prožili krásné odpoledne, za které děkujeme.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školní družiny.

Malý velký kamarád - hry v tělocvičně

10.10.
Malý velký kamarád - hry v tělocvičně

V úterý 10.října pozvali třeťáci své malé kamarády z MŠ ke společné hodině tělocviku. Děti si užily honičku ve dvojicích, naučily se novou říkanku o veverce. Velkou legraci si užily při ,,sáňkování", kdy větší děti vezly ty menší na kusu látky. Po závěrečné hře Na rezavé a černé opičky se jim vůbec nechtělo vrátit do svých tříd. Nutno říct, že rozesmáté nebyly jen děti, ale i přítomné paní učitelky. Už teď se těší na další setkání.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školy.

Besip - dopravní výchova

3.10.
Besip - dopravní výchova

Děti ze třetí a čtvrté třídy měly přednášku dopravní výchovy od p. J.Cibulky.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školy.

ŠD - POZOR

6.10.
ŠD - POZOR

Z důvodu nepříznivého počasí se ruší drakiáda.

3.A - Basketbal pro třeťáky

26.9.
3.A - Basketbal pro třeťáky

V úterý 26.září byly děti ze třetí třídy ve sportovní hale, kde na ně čekali trenéři s profesionálně připraveným programem, který se týkal především basketbalové přípravy. Společně s dětmi ze IZŠ Karlova si vyzkoušely kromě jiného driblink, hod na koš, hru tři na tři. Celé dopoledne provázelo nadšení a dobrá nálada všech přítomných. Děkujeme trenérům za krásný zážitek.

Fotografie akce naleznete ve fotogalerii školy.

Den bez aut

22.9.
Den bez aut

V pátek u nás ve škole proběhla celorepubliková akce, která má poukázat na přijatelnější způsoby dopravy a podpořit omezování městského automobilismu. Děti přivítaly cyklisty z Biskupského gymnázia Varnsdorf. Vyrobily si hezká autíčka, nakreslily auta na chodník i na plot a řekly cyklistům krásné heslo.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školy.

Podzimní den - Monkeypark

20.9.
Podzimní den - Monkeypark

Ve středu 20.září měly naše děti zajímavou aktivitu z nabídky Schrödingerova institutu a to ,,Monkeypark". Jedná se o malé mobilní lanové centrum, které bylo připevněno na stromech u bazénu. Dětem se tento adrenalinový sport velice líbil.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školy.

ŠD - Cyklistická krasojízda mistra Austrálie

13.9.
ŠD - Cyklistická krasojízda mistra Austrálie

Ve středu 13.září nás navštívil a předvedl své umění mistr Austrálie v cyklistické krasojízdě Daniel Chermak.  Ukázka byla napínavá, plná adrenalinu a děti ani nedutaly. Na závěr zazněl veliký potlesk.

Fotografie naleznete ve fotogalerii školní družiny.

1234......................................................59

Kalendář
říjen 2017
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Narozeniny
 • Marek Pavlíček
  3.A

Doporučte nás
Váš email
Adresát
Antispampictopište prosím znaky do pole

Ulice: Bratislavská 994

Město: Varnsdorf

PSČ: 407 47

Telefon: +420 720 936 977

 

E-mail:

reditel@zsms-bratislavska.cz

sekretariat@zsms-bratislavska.cz

pro sportoviště

info@zsms-bratislavska.cz 

 

Web: www.zsms-bratislavska.cz

Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994, příspěvková organizace, telefon: +420 720 936 977, email: sekretariat@zsms-bratislavska.cz

©2013 | Powered on bubilegCMS v4.11L | Licence | Best in Mozilla Firefox Google Chrome

Loga ESF